Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az szabkam.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
bővebben
Elfogadom
AA

Testületek

 

KÜLDÖTTEK
         
  IPAR KERESKEDELEM SZOLGÁLTATÁS KÉZMŰVES

1.

Adorján Zoltán

Balogh Zoltán

Ambrus Lajos

File József

2.

Alagi István

Becser Zoltán

Asztalosné Kordován Zsuzsanna

Gyekis Árpád

3.

Balogh László

Csősz Ferenc

Benyó László

Huray Gábor

4.

Bencze Antal Zoltán

Dankó László

Boros Tibor

Lukovics György

5.

Benkő Zoltán

Gégény Sándor

Demeter György

Sántha Sándor

6.

dr. Ferencz Géza

dr. Kissné Szabó Gabriella

Dombrády László

Topjánszki Irén

7.

Juhász János

dr. Kovács Géza

Gagna Csaba

Vereczkei Pál

8.

Karaffa Róbert

Köteles Gyula

Galambos Sándor

Lukovics György

9.

Krámer Zoltán

Kulcsár Eszter

Hajzer Gábor

 

10.

Lakatos Tibor

Lakatos Gergely

Hegedűs Gábor

 

11.

Markos István

Pekó László

Horváth Péter

 

12.

Pákáné Kas Eleonóra

Pénzes Ilona

 Joó László

 

13.

Pályi Ferenc

Pintér István

Kovácsné Kovács Andrea

 

14.

Ráskó Ferenc

Szurovcsják Ilona

Mandrik István

 

15.

Szilágyi Attila

Végh József

Szarvadi Antal

 

16.

Szombathy Béla

 Veze Andrásné

Vasvári Zoltán

 

17.

Tóth István

     

18.

Urbán Lajos

     
19. Vojsánszki István      
20. Zombor Krisztián      
21. Zsukk László      
         
 
ELNÖKSÉG
1. Benkő Zoltán Balogh Zoltán - általános alelnök Ambrus Lajos-alelnök Gyekis Árpád
2. Krámer Zoltán - alelnök Becser Zoltán Boros Tibor Huray Gábor-alelnök
3. Pákáné Kas Eleonóra dr, Kissné Szabó Gabriella - alelnök Dombrády László Lukovics György
4. Ráskó Ferenc dr. Kovács Géza Gagna Csaba  
5. Szombathy Béla Lakatos Gergely Horváth Péter  
6. Zombor Krisztián Pekó László - elnök    
7.   Pintér István    
         
Etikai Bizottság
1. dr. Ferencz Géza Gégény Sándor Benyó László Vereczkei Pál
2.     Hegedűs Gábor  
         
Ellenőrző Bizottság
1. Vojsánszki István Pénzes Ilona Hajzer Gábor Sántha Sándor
2.   Veze Andrásné    
         
Tagozati vezetőség
1. Adorján Zoltán dr. Kissné Szabó Gabriella Ambrus Lajos Gyekis Árpád
2. Alagi István dr. Kovács Géza Dombrády László Huray Gábor
3. dr. Ferencz Géza Köteles Gyula Hegedűs Gábor Lukovics György
4. Juhász János Pénzes Ilona Kovácsné Kovács Andrea Sántha Sándor
5. Krámer Zoltán Végh József Mandrik István Topjánszki Irén
         
ORSZÁGOS KÜLDÖTTEK
  Krámer Zoltán Balogh Zoltán Ambrus Lajos Huray Gábor
  Ráskó Ferenc dr. Kissné Szabó Gabriella  Dombrády László  

                                                      Pekó László