Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az szabkam.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
bővebben
Elfogadom
AA

Tisztújító küldöttgyűlés a kamarában - 2020.

Szerző: S.P.
2020. szeptember 16.

A kamarai tisztújítás a gazdasági kamarákról szóló 1999. évi CXXI. törvény és a kamarai Alapszabály szerint négyévente esedékes. A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában 2020 szeptember 15-én zajlottak le az aktuális kamarai választások, betartva a vírushelyzetre vonatkozó szabályokat.

Ennek során azon gazdálkodó szervezetek tagja (részvényese), vezető tisztségviselője, illetőleg alkalmazottja volt megválasztható kamarai tisztségre, amely gazdálkodó szervezet tagja a kamarának, szerepel a kamarai tagjegyzékben, a tagsági jogviszonyból származó kötelezettségeknek eleget tett valamint a gazdálkodó szervezet részéről az érintett, jelölt személy elfogadó és összeférhetetlenségi nyilatkozatot tett.

Minden gazdálkodó szervezet – amely a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál eleget tett regisztrációs kötelezettségének – a kamarai választások során választhatott. Valamennyi a választási névjegyzékben szereplő gazdálkodó szervezetet egy szavazat illetett meg.

A választási előkészületek még 2020 nyarán megkezdődtek a választási munkát segítő bizottságok megalakulásával. A kamara ipari, kereskedelmi, kézműipari és szolgáltatási tagozatának tagozati választó ülésein megválasztásra kerültek a kamarai küldöttek és a tagozat vezetőségének tagjai, illetve elnöke.

A megválasztott kamarai küldöttekből álló tisztújító küldöttgyűlésen került sor a következő négy évben tisztséget betöltő kamarai tisztségviselők és testületek megválasztására.

A választások kapcsán Pekó László elnök elmondta, hogy a küldöttek létszáma 60 fő, idén 13 új küldöttet, míg a kamara 21 fős elnökségében 7 új tagot köszönthettek.

 

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2020. évi tisztújító küldöttgyűlésén megválasztott tisztségviselők:

A KÜLDÖTTGYŰLÉS:

Ipari tagozat:

  1. Adorján Zoltán (ContiTech Magyarország Kft.)
  2. Alagi István (Groska Kft.)
  3. Balogh László (VASÉP Kft.)
  4. Bencze Antal Zoltán (Ke-Víz 21 Zrt.)
  5. Benkő Zoltán (Hot and Cold Therm Kft.)
  6. dr. Ferencz Géza (AJG Agrogép Kft.)
  7. Juhász János (Szamos Cipőipari Kft.)
  8. Karaffa Róbert (Carl Zeiss Vision Hungary Kft.)
  9. Krámer Zoltán (Nyírség-Hasso Kft.)
  10. Lakatos Tibor (Vela Kft.)
  11. Markos István (Michelin Hungária Kft.)
  12. Pákáné Kas Eleonóra (Bogdány Petrol Kft.)
  13. Pályi Ferenc (Fipkersz Kft.)
  14. Ráskó Ferenc (Energocoop Kft.)
  15. Szilágyi Attila (Vibracoustic Magyarország Kft.)
  16. Szombathy Béla (Nafém Kft.)
  17. Tóth István (Hoya Magyarország Zrt.)
  18. Urbán Lajos (Gardrob 98 Kft.)
  19. Vojsánszki István (Fémsystem Kft.)
  20. Zombor Krisztián Zoltán (Harcon Építés Kft.)
  21. Zsukk László (Color Pack Zrt.)

Kereskedelmi tagozat:

  1. Balogh Zoltán (Ellátóház Kft.)
  2. Becser Zoltán (Marso Kft.)
  3. Csősz Ferenc (Csősz Kft.)
  4. Dankó László (egyéni vállalkozó)
  5. dr. Kissné Szabó Gabriella (KisSzabó Gyorsétterem Kft.)
  6. dr. Kovács Géza (Eurofrukt Kft.)
  7. Gégény Sándor (egyéni vállalkozó)
  8. Köteles Gyula (Pro-Mentán Kft.)
  9. Kulcsár Eszter (Textil Zone Kft.)
  10. Lakatos Gergely (Panyolai Szilvórium Zrt.)
  11. Pekó László (Nyírzem Zrt.)
  12. Pénzes Ilona (Carbon-Black Kft.)
  13. Pintér István (Agroker-Holding Zrt.)
  14. Szurovcsják Ilona (Szabolcs-Coop Zrt.)
  15. Végh József (Art-Vital Kft.)
  16. Veze Andrásné (Adóaktuál Favorit Kft.)

Kézműves tagozat:

  1. File József (egyéni vállalkozó)
  2. Gyekis Árpád (egyéni vállalkozó)
  3. Huray Gábor (egyéni vállalkozó)
  4. Lukovics György (egyéni vállalkozó)
  5. Sántha Sándor (egyéni vállalkozó)
  6. Topjánszki Irén (egyéni vállalkozó)
  7. Vereczkei Pál (egyéni vállalkozó)

Szolgáltató tagozat:

  1. Ambrus Lajos (Ambrus Autóház Kft.)
  2. Asztalosné Kordován Zsuzsanna (Asztalos Attila e.v.)
  3. Benyó László (Lanzs Kft.)
  4. Boros Tibor (egyéni vállalkozó)
  5. Demeter György (Demeterv Kft.)
  6. Dombrády László (D és F Konzulting Kft.)
  7. Gagna Csaba (Vivifier Kft.)
  8. Galambos Sándor (Nyírségvíz Zrt.)
  9. Hajzer Gábor (H and H Menedzsment Bt.)
  10. Hegedűs Gábor (Vigafa Team Kft.)
  11. Horváth Péter (Tréner Kft.)
  12. Joó László (Nyírtávhő Kft.)
  13. Kovácsné Kovács Andrea (OTP Bank)
  14. Mandrik László (Menedzser Iroda Kft.)
  15. Szarvadi Antal (Módszertan 2000 Bt.)
  16. Vasvári Zoltán (Kis Vakond Kft.)

Vezető tisztségviselők:

Elnök:

Pekó László – Nyírzem Zrt.

Általános alelnök:

Balogh Zoltán – Ellátóház Kft.

Ipari tagozati alelnök:

Krámer Zoltán – Nyírség-Hasso Kft.

Kereskedelmi tagozati alelnök:

dr. Kissné Szabó Gabriella – KisSzabó Gyorsétterem Kft.

Kézműves tagozati alelnök:

Huray Gábor – egyéni vállalkozó

Szolgáltató tagozati alelnök:

Ambrus Lajos – Ambrus Autóház Kft.

 

Az Elnökség további tagjai:

Becser Zoltán - Marso Kft.

Benkő Zoltán János – Hot & Cold Therm Kft.

Boros Tibor – egyéni vállalkozó

Dombrády László – D és F Konzulting Kft.

Gagna Csaba – Vivifier Kft.

Gyekis Árpád – egyéni vállalkozó

Horváth Péter – Tréner Kft.

dr. Kovács Géza – Eurofrukt Kft.

Lakatos Gergely – Panyolai Szilvórium Zrt.

Lukovics György – egyéni vállalkozó

Pákáné Kas Eleonóra – Bogdány Petrol Kft.

Pintér István – Agroker Holding Zrt.

Ráskó Ferenc János – Energocoop Kft.

Szombathy Béla – Nafém Kft.

Zombor Krisztián Zoltán – Harcon Építés Kft.

 

Az Ellenőrző Bizottság tagjai:

Hajzer Gábor – H and H Menedzsment Bt.

Pénzes Ilona – Carbon Black Kft.

Sántha Sándor – egyéni vállalkozó

Veze Andrásné – Adóaktuál Favorit Kft.

Vojsánszki István – Fémsystem Kft.

 

Az Ellenőrző Bizottság tagjai saját soraiból Hajzer Gábort választotta elnöknek.

 

Az Etikai Bizottság tagjai:

Benyó László – Lanzs Kft.

dr. Ferencz Géza – AJG Agrogép Kft.

Gégény Sándor – egyéni vállalkozó

Hegedűs Gábor – Vigafa Team Kft.

Vereczkei Pál – egyéni vállalkozó

 

Az Etikai Bizottság tagjai saját soraiból Vereczkei Pált választotta elnöknek.

 

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara küldöttgyűlésébe delegált SZSZBMKIK képviselők:

 

Ambrus Lajos – Ambrus Autóház Kft.

Balogh Zoltán – Ellátóház Kft.

Dombrády László – D és F Konzulting Kft.

Huray Gábor – egyéni vállalkozó

dr. Kissné Szabó Gabriella – KisSzabó Gyorsétterem Kft.

Krámer Zoltán – Nyírség-Hasso Kft.

Pekó László – Nyírzem Zrt.

Ráskó Ferenc – Energocoop Kft.

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.